تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تهران خدمات مختلفی را در زمینه های زیادی که به صورت مستقیم با چاه ارتباط دارند را انجام می دهد مانند خالی کردن چاه فاضلاب، لایروبی، ترمیم چاه های ریزشی، کول گذاری، طوقه چینی، نوسازی چاه های قدیمی و کلی خدمات مختلف را در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران انجام می دهیم برای دسترسی به بهترین تشخیص کاران و مقنی می توانید با ما تماس بگیرید

اکثر مکان های مسکونی و یا اداری که ما در آنجا زندگی و یا رفت و آمد داریم چاه فاضلاب دارد. و ممکن است با گذشت زمان پرشود. و ما زمانی به خدمات تخلیه چاه نیاز پیدا می کنید. که چاه فاضلاب خانه، هتل، مدرسه، رستوران، بیمارستان، مکان های اداری، تجاری و … با پرشدن مواجه شده باشد.

تخلیه چاه فوری و شبانه روزی تهران

در اولین فرصتی که متوجه نیاز فوری به خدمات تخلیه چاه داشتید. می توانید تشخیص کاران ما را در جریان قرار دهید. تا خدمات تخلیه چاه فوری را در تمامی  مناطق استان تهران به شما ارائه دهند. به طور میانگین خانه هایی که نسبتا قدیمی هستند با پرشدن چاه های فاضلاب بیشتر مواجه می شوند. و شرکت ما همان طور که خدمات فوری را در لوله بازکنی تهران ارائه می دهد. خدمات فوری و ارزانش را در زمینه های تخلیه چاه، لایروبی، ترمیم چاه های ریزشی، کول گذاری، خالی کردن چاه پرشده با تانکر های ساکشن، و مکنده، در تمامی مناطق تهران ارائه می دهد.

پرشدن چاه فاضلاب، افزایش ناگهانی سوسک در اطراف حیاط و خانه هایمان، بالازدن بوی بد فاضلاب، نم و رطوبت دیوار، و مواردی که از نشانه های پرشدن چاه فاضلاب است. یک شبه و یا به صورت اتفاقی صورت نمی گیرد. هرساعت از شبانه روز که بخواهید می توانید از خدمات تمام وقت تخلیه چاه به صورت 24 ساعته استفاده کنید

چاه بازکنی استان تهران توسط شرکت لوله بازکنی مستر سرویس کار

تخلیه چاه تهران با بیش از 25 سال سابقه

از زمان شکل گیری زندگی در شهر ها مسئله مهم دفع فاضلاب خانه ها بود. و می توانیم فاضلاب را به دو بخش تقسیم کرد که یکی حفر چاه است و دیگری سیستم فاضلابی است با گذشت زمان ظرفیت جذب چاه فاضلاب گاهش پیدا می کند و چاه شما در این زمان نیاز به ماشین های تخلیه چاه دارد. تا تمامی فضولات و آب های موجود در چاه را خالی کند.

سرویس کاران ما در زمان های قدیم که ابزار و تانکری و جود نداشت خدمات خالی کردن چاه فاضلاب به روش های قدیمی را انجام می دادند. و لی اکنون با افزایش دانش در زمینه تانکر های سپتیک ( Septic tank )ساکشن و لجن کش شرکت ما تمامی این امکانات را دارامی باشد و تجربه 25 ساله یمان را درزمینه تخلیه چاه تهران به شما ارائه می دهیم.

با بیشتر از 25 سال تجربه در زمینه تخلیه چاه در تهران و تمامی محله ها، ما این حق را به دست آورده ایم. که بگوییم که مورد اعتماد ترین تخلیه چاه محله شما هستیم. سرویس کاران ما به سرعت راه حل های مناسبی را برای خدمات تضمینی ارائه می دهند.

می توانید روی مجموعه ما حساب کنید تا خدمات مختلف در زمینه چاه بازکنی منزل، ساختمان، اداره، سریع و مقرون به صرفه انجام شود

آشنایی با انواع اجزای یک چاه فاضلاب

یک چاه سالم از اجزای مختلفی مانند

 • میله چاه
 • انبار چاه
 • طوقه و گلدانی چاه
 • کول گذاری

میله چاه استوانه عمودی به سطح زمین است که متناسب با نوع جنس خاک منطقه شما از 70 تا 100 متر به سطح زمین کنده می شود.

پایین ترین منطقه چاه را انبار چاه تشگیل می دهد. و طونل هایی به سمت چپ و راست است که برای افزایش جذب بیشتر چاه کنده می شود.

مرحله آخر یک چاه طوقه چینی آن است که برای استحکام چاه های فاضلاب انجام می شود با آجر و ملات به ارتفاع 2 متر بالاتر از چاه آجر چینی می شود که هم استحکام چاه افزایش پیداکند و هم با اخبار افتادن انسان در چاه و افتادن موتور و.. مواجه نشویم

کول گذاری: اگر میله چاه استحکام خود را از دست بدهد. از کول گذاری برای بالا بردن مقاومت چاه استفاده می شود

آیا دنبال معتبر ترین تخلیه چاه تهران می گردید؟

عواملی مختلفی مانند خدمات رسانی فوری، فعالیت تمام وقت، ارائه خدمات مقرون به صرفه، استفاده از تانکر های پیشرفته و مکنده  برای خالی کردن چاه پرشده از فاضلاب، پوشش تمامی مناطق موجب می شود که یک شرکت نسبت به دیگر همکارانش پیشی بگیرد. تخلیه چاه تهران تمامی این خدمات نام برده را انجام می دهد. تا مشکل شما را در زمینه های خالی کردن فضولات چاه، لایروبی، حفاری چاه، ودیگر زمینه های مربوط به چاه برطرف شود

تماس فوری با تخلیه چاه: 09102128419

آیکن تخلیه چاه فاضلاب توسط تشخیص شرکت لوله بازکنی تهران

تخلیه چاه تهران

خالی کردن چاه فاضلاب از هرگونه فضولات جامداد و لجن با رعایت پروتکل های بهداشتی

تخلیه چاه پرشده از فاضلاب با تانکر

خالی کردن چاه فاضلاب

استفاده از تانکر های پیشرفته لجنکش، مکنده، آب کش و با ظرفیت 6 الی 12 هزار لیتر

حفر چاه فاضلاب یکی از خدمات لوله بازکنی

حفاری چاه

حفر چاه نو ترمیم چاه های قدیمی توسط بهترین مقنی های استان تهران، تعهد کاری

مهمترین نشانه های پرشدن چاه فاضلاب چیست؟

 1. بالا زدن آب فاضلاب از توالت فرنگی و ایرانی
 2. افزایش حشرات موذی ( سوسک ) در مناطق مختلف خانه از جمله توالت
 3. بوی نامطبوع از سرویس بهداشتی و کفشور
 4. مرطوب شدن و نم دیواری که اطراف چاه
 5. نشست خاک اطراف چاه فاضلاب
 6. شنیده شدن صدای آب از چاه پرشده

موارد بالا برخی از نشانه های پرشدن چاه است. و زمانی که شما با این موارد رو برو شدید. به احتمال زیاد در آینده نزدیک با پرشدن چاه مواجه خواهید شد.

نگران چاه های پرشده در منزل، ساختمان، اداره، نباشید ما در تخلیه چاه تهران با ماشین های مکنده چاه های پرشده را خالی می کنیم و خدمات طوقه چینی، لایروبی، با رضایت شما مشتریان عزیر صورت می گیرد.

تخلیه چاه تهران شبانه روزی و فوری

تشخیص اینکه آیا چاه فاضلاب شما نیاز به تخلیه دارد یا خیر همیشه آسان نیست. اگر نمی توانید تشخیص دهید که چاه منزل و یا اداره شما پر است یا ممکن است مسدود شده باشد، ادامه مطلب را بخوانید تا متوجه شوید به چه چیزی باید توجه کنید و چه کاری می توانید انجام دهید.

ما علائم را بررسی می کنیم و سپس توضیح می دهیم که اگر متوجه هر یک از آنها در ساختمان خود شدید چه کاری باید انجام دهید.

نشانه هایی که باید مراقب آنها بود
گرفتگی لوله
اگر متوجه شدید که آب از سینک‌ظرفشویی، لوله های حمام، سرویس بهداشتی شما به کندی تخلیه می‌شوند، ممکن است به دلیل انسداد در لوله، مخزن سپتیک کامل یا سیستمی باشد که عملکرد ضعیفی دارد.

بوی فاضلاب
اگر بوی بدی در بیرون یا از لوله های داخل خانه شما می آید، می تواند به این معنی باشد که چاه فاضلاب شما به طور موثر زباله ها را هضم نمی کند، در زهکشی شما انسداد وجود دارد یا اینکه چاه شما باید توسط تانکر های ساکشن و مکنده تخلیه شود شود.
دیده شدن چمن سبز اطراف چاه
اگر چمن اطراف چاه فاضلاب دیده شود نشانمی دهد که چاه فاضلاب شما پر شده است و نیاز به خالی کردن آن است، و این مورد نشان دهنده این است که سیستم چاه فاضلابی شما به طور موثر زباله ها را هضم نمی کند و پساب تصفیه نشده را تخلیه می کند. این می تواند به دلیل پر بودن چاه است،
در صورت مشاهده هر یک از علائم هشدار دهنده چه باید کرد؟
با کارشناس تخلیه چاه تهران مشورت کنید. هرگز نباید سعی کنید درب چاه فاضلاب را خود تان باز کنید، آن را خالی کنید یا خودتان آن را بازرسی کنید. تمامی چاه ها پر از گازهای سمی است که بسیار خطرناک است. مشاوران ما می توانند وضعیت شما را از طریق تلفن تشخیص دهند و راه حلی را پیشنهاد کنند، خواه پمپ کردن، درمان یا فعال سازی باشد.

هر یک از علائمی که باید به آنها توجه کنید، نشانه ای از وجود مشکل در سیستم فاضلابی شما هستند،
تماس فوری با تخلیه چاه: 09102128419

مشاوران ما به شما کمک خواهند کرد شدت و هر ترکیبی از علائم هشدار دهنده را ارزیابی کنید تا به شما کمک کنند تصمیم بگیرید که آیا به پمپ بیرونی نیاز دارید یا راه حل مقرون به صرفه تری در دسترس است.

برخی از ویژگی های چاه بازکنی تهران

 • استفاده از نیروهای فنی و تشخیص کاران حرفه ای در زمینه چاه بازکنی
 • پیداکردن و بازکردن درب چاه فاضلاب
 • مشاوره رایگان با تشخیص کاران مجموعه تخلیه چاه تهران
 • خالی کردن کامل چاه فاضلاب با دستگاه آبکش و لجن کش
 • تخلیه چاه فوری در تمامی مناطق تهران و پاک کردن تضمینی چاه
 • بالا بردن جذب چاه توسط خدمات لایروبی
 • رفع ریزش  و بالا بردن استحکام چاه های جذبی

این موارد جزئی از خدمات تخلیه چاه تهران است. که به صورت تضمینی توسط بهترین تشخیص کاران و مقنی یان این مجموعه انجام می شود.

اگر چاه فاضلاب به موقع خالی نشود. شاهد مواردی مانند ریزش چاه، بوی بد فاضلاب، و موارد دیگر خواهیم شد سعی کنید هنگامی که نشانه های پرشدن چاه تان را احساس کردید. با یک متخصص تماس بگیرید. با ما همراه باشید تا شما را با فعالیت های مختلف سیستم تخلیه چاه فاضلاب آشنا کنم.

اگر چاه فاضلاب شما خیلی سریع پر می شود چه کاری می توانید انجام دهید؟
اگر چاه منزل و یا ادره شما خیلی سریع پر می شود یا نیاز به تخلیه مکرر دارد، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای رفع این مشکل، لایروبی کردن چاه است. یک روال ساده از بین بردن و تراشیدن لایه ای که دیگر نفوذ پذیری ندارد، تجزیه زباله ها را بهبود می بخشد و سال ها بین پمپاژها و به طول عمر کلی سیستم شما اضافه می کند. در ادامه بیشتر راجب لایروبی، طوقه چینی، حفر چاه، ترمیم ریزش چاه صحبت خواهیم کرد.

خالی کردن چاه فاضلاب فوری

اتصال انشعاب فاضلاب و چاه خانگي به فاضلاب شهري
در مواردي که چاه منزل شما به صورت مکرر با پرشدن مواجه شود بسياري از افراد آن را به فاضلاب شهري متصل مي کنند. متصل کردن فاضلاب از خانه به تا محل رسيدن به خط اصلي شبکه فاضلاب را اگو مي گويند. و تا به امروز بسياري از خانه ها هستند در استان تهران که از اين روش مرسوم استفاده نمي ‌کنند و ممکن است در طول سال با پرشدن چاه روبرو شوند. نيرو هاي فني ما مي توانند به صورت کاملا حرفه اي اتصال فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهري را انجام دهند. شرکت تخليه چاه تهران به شما پيشنهاد مي دهد. اگر به صورت مکرر با پرشدن چاه روبرو شديد از خدمات اگو شرکت ما استفاده کنيد.

تعمير چاه فاضلاب و تبديل آن به چاه کهنه
در مواقعي که احساس کر‌ديد چاه منزلتان با ريزش مواجه مي شود و استحکام خود را از دست داده است. بايد آن را ترميم کنيد تا به حالت قبل خود برگردد. براي تعمير چاه کهنه ابتدا طوقه چاه برداشته مي شود. فاضلاب موجود در چاه توسط نيروي تخليه چاه خالي مي شود. و لايه اي که حالت جذب خود را از دست داده است تراشيده مي شود. و سپس عمل کول گذاري براي مقاوم شدن چاه صورت مي گيرد. و در نهايت عمل طوقه چيني روي چاه انجام مي شود. بدين صورت چاه شما به صورت کامل ترميم مي شود و ديگر با ريزش مواجه نمي شود.

چاه بازکنی استان تهران ارزان و فوری

لايروبي چاه
لايروبي چاه به خدماتي گفته مي شود که ‌طي آن مواد جامد و زائد درون چاه و ديواره چاه مي چسبند و توسط لايروبي مواد جامد و زائد کنده مي شود. و اين کار توسط مقني هاي شرکت تخليه چاه تهران انجام مي شود. لايروبي کانال فاضلاب نيز به همين ‌شکل ‌مي‌باشد) اين مواد که معمولاً از قبيل : مواد جامد مانند چربي هاي مواد غذايي آشپزخانه ها و مو، مواد پلاستيکي ، چربي ها که در ميله ‌چاه و يا انباري چاه در مدت زمان طولاني باقي مانده است و کاملا سفت شده است. مانند يک لايه عمل مي کند و مانع از نفوذ آب به زمين مي شود و باعث پر شدن پي در پي چاه فاضلاب منزل شما مي شود.
با انجام خدمات لايروبي ديواره چاهي که ‌ديگر نفوذناپذير شده است تراشيده مي شود و چاه منزل شما بار ديگر به حالت جذبي خود برمي‌کردد.
مزاياي لايروبي
بالا بردن کار‌ايي چاه
رفع بوي بد فاضلاب
بالا بردن جذب چاه
بالا رفتن جذب چاه فاضلاب
پاک‌سازي ديواره هاي چاه
حفاري چاه آب و تعين محل دقيق براي کندن چاه
براي دفع فاضلاب، رسيدن به آب در باغ ها، رسيدن به چاه ارت در ساختمان ها، از چاه کن براي حفاري چاه استفاده مي شود. و براي حفاري يک چاه دقيق عواملي همچون جنس خاک منطقه، نوع چاه مانند چاه آب، فاضلاب تاثير گذار است. براي دفع فضولات چاه از حفاري چاه استفاده مي شود. انجام حفاري در زمين هاي شني به دليل جذب آب مفيد ‌تر خواهد بود . امکان دارد برخي ‌مکان هاي ‌مسکوني داراي داراي چاه فاضلاب باشد ولي به دليل کهنه بودن آن نياز به حفر چاه جديد باشد.

حفاری چاه آب و چاه فاضلاب در تهران توسط بهترین مقنی

طوقه چيني
طوقه چينی آخرين مرحله خدمات يک چاه است که توسط يک مقني با تجربه انجام مي شود هدف از اين کار بالا بردن مقاومت چاه، دفع ريزش چاه، و مقابله کردن با افتادن افراد درون چاه است. طوقه چيني تشابه زيادي ‌به يک گلدان برعکس دارد و به همين دليل بسياري از افراد به آن گلداني نيز مي گويند. بستن درب چاه با اين ‌کار ‌‌صورت مي گيرد.
نصب دريچه بازديد فاضلاب
تشخيص محل درب چاه
ممکن است براي شما اين مورد پيش آمده باشد که مي خواهيد خدمات مختلف مربوط به چاهتان را انجام دهيد مانند رفع بوي بد فاضلاب، تخليه چاه، ولي نمي دانيد درب چاهتان در کدام طرف است. و مهم ترين و اولين بخش در تخليه چاه پيدا کردن درب چاه است زيرا اگر درب چاه پيدا نشود نمي توان خدمات تخليه چاه فاضلاب صورت گيرد. و پيدا کردن درب چاه بايد براي کاهش ‌‌تخريب توسط يک فرد با تجربه انجام شود. تا خسارتي به مکان مسکوني شما وارد نشود.
چاه جذبي چيست؟
چاه جذبي همان ‌طور که از اسمش پيدا‌‌است فضولات و جامداد چاه را درون خود يعني درون خاک جذب مي کند. و مهمترين فاکتور در چاه جذبي نوع خاک است. و اين چاه شامل گلداني، انبار، و ميله چاه است.
بيشتر چاه هايي که در کشور ما وجود دارد از نوع جذبي هستند. و فضولات و آبي که در خانه استفاده مي شود. جذب خاک مي شود. و با گذشت زمان اگر ديواره چاه حالت جذب خود را از دست به‌دهد نياز به لايروبي پيدا مي کند.
تخليه چاه با استفاده از تانکر مکنده و ساکشن

تانکر ‌تخليه چاه به دو نوع 6 و 12 هزار تايي تقسيم مي شود. و دستگاه مکنده و يا همان ساکشن به تانکر ها متصل مي شود. و عملکرد آنها مانند يک جاروبرقي است و تمامي آب و فضولات چاه شما را به درون چاه خود ‌مکش مي کنند. و يک طرف لوله چاه به تانکر وصل مي شود. و طرف ديگر آن به داخل چاه هدايت مي شود. تا توسط دستگاه مکنده و ساکشن چاه پر شده خالي شود.
تماس با تخليه چاه فوري تهران: 09102128419
نصب دريچه بازديد فاضلاب
براي برطرف کردن ‌مشکلاتي در زمينه گرفتگي لوله، زانوي لوله، از دريچه هاي فاضلاب استفاده مي شود. و هدف از اين کار کاهش تخريب لوله به هنگام گرفتگي است. و با اين کار اگر لوله اي با انسداد روبرو شود. بدون نياز به درآوردن لوله و دسترسي مستقيم به قسمتي که با انسداد روبرو شده است. مشکلات لوله برطرف مي شود. و اين دريچه در پايين ترين قسمت لوله ها قرار مي گيرد.

پیداکردن و بازکردن درب چاه فاضلاب

تخلیه کردن چاه توالت
مهم ترین دلیل بالا آمدن آب از کاسه توالت پر‌شدن انبار و میله چاه فاضلاب است. هنگامی که فاضلاب چاه منزل و یا اداره ما پر می‌شود تنها را‌هی که پیدا می کند لوله های توالت هستند و باعث می شود چاه فاضلاب از طریق لوله های توالت بالا بزند و در بسیاری از مواقع موجب گرفتگی های مکرر لوله می شود
از کجا بدانیم بالا‌زدن فاضلاب از توالت به دلیل پر‌شدن چاه است؟ برای پی بردن به این سئوال فقط کافیست ببینید بالا‌زدن آب از توالت در کدام طبقه اتفاق افتاده است یعنی اگر فقط در طبقه اول این اتفاق افتاده باشد و در طبقه های دیگر نشانه ای از بالا زدن آب وجود نداشته باشد یعنی چاه شما پر شده است
می توانید برای تخلیه کردن چاه توالت با شماره های تخلیه چاه موجود در سایت تماس بگیرید
تخلیه چاه فوری
تخلیه چاه فوری و بدون تعطیلی یکی از مزیت های شرکت ما است. و تمامی خدمات توسط نیروهای متخصص و با تجربه درین زمینه انجام می شود. مجموعه ما همه ی تلاش خود را می کند تا اینکه خدمات خود را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهد. و مشکلات گرفتگی چاه فاضلاب، ریزش چاه، ترکیدگی لوله های ساختمان شما را برطرف کند. از زمانی که شما با ما تماس می گیرید تمام تلاش خود را می کنید تا اینکه سریع ترین سرویس کار را به محل شما اعزام کنید.
نیروهای ما مجهزبه تانکر های مکنده ( لجن کش و آب کش ) هستند. و با این تانکر های مجهز تمامی فاضلاب و آب موجود در چاه خالی می شود. و از آن پس دیگر شما با بوی بد فاضلاب و بالا زدن آب از تو.الت مواجه نمی شوید
قیمت تخلیه چاه
قیمت تخلیه چاه فاضلاب به عوامل مختلفی بستگی دارد. مانند
ارتفاع و عمق چاه
نوع ماشین مورد استفاده شده
تخلیه آب و یا فاضلاب
فاصله دهانه چاه
قدیمی و یا جدید بودن چاه
نیاز داشتن به خدمات مختلف چاه مجموعه تخلیه چاه تهران خدمات خالی کردن چاه فاضلاب شما را انجام می دهند. و تشخیص کاران ما بنابر تجربه خود. وظیفه خود می دانند اگر چاه شما نیاز به لایروبی، کول گذاری، طوقه چینی، داشت اطلاع دهند. ولی این خدمات با رضایت مشتری انجام می شود.

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید