لوله بازکنی نیاوران

یکی از مشکلات رایج در هر خانه گرفتگی لوله های حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، ترانس، و حیاط است. و به همین دلیل شما نیاز ضروری به پیدا کردن یک شرکت معتبر لوله بازکنی پیدا می کنید. شرکت لوله بازکنی تهران سرویس کاران با تجربه و منصفی در منطقه نیاوران دارند و می توانند مشکل گرفتگی لوله های منزل شما را با دستگاه های پیشرفته بازکنند.

نیرو های ما در لوله بازکنی نیاوران تمام تلاش خود را می کنند تا سریع خود را به محل شما برسانند و قبل از پرشدن آب در خانه مراحل بازکردن گرفتگی لوله را با دستگاه های فنر برقی انجام دهند و مانع بالا زدن اب از لوله ها شوند.

 

سرویس کاران ما در لوله بازکنی نیاوران تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند و تمامی ابزار های کاری خود را ضد عفونی می کنند. و بدون کثیف کاری انسداد لوله ها را ازبین می برند. و بعد از اتمام کار محل را پاک تحویل شما می دهند. هدف ما در لوله بازکنی نیاوران انجام کار با کیفیت بالا و ارزان است.

و تمامی سعی خورا می کنیم تا مشتریانمان از ما رضایت خاطر داشته باشند. و این کار فقط با انجام کار با کیفیت صورت می پذیرد.

لوله بازکنی نیاوران بدون کثیف کاری

لوله بازکنی نیاوران با در اختیار داشتن بهترین سرویس کاران

بسیاری از افراد هنگامی که لوله های حمام، آشپزخانه، سینگ ظرفشویی، سرویس بهداشتی و… با انسداد و گرفتگی مواجه می شود. نگران کثیف شدن خانه شان می شوند. و این یک امر طبیعی است. زیرا درگذشته بسیاری از لوله بازکن ها به این مورد توجه چندانی نمی کردن و موجب کثیف شدن منزل مشتریان می شند.

ولی ما در لوله بازکنی نیاوران بدون کثیف کاری مشکل گرفتگی لوله را بازمی کنیم و کثیف شدن منزل را به صفر درصد می رسانیم. به همین دلیل هنگام گرفتگی لوله نگران این مورد نباشید. زیرا سرویس کاران ما تجربه طولانی در این زمینه دارند. و از دستگاه های قوی فنر برقی استفاده می کنند. و بعد از اتمام کار محل را پاک تحویل شما می دهند. تا به قولشان عمل کرده باشند.

و تمامی مراحل کار از ابتدا تا انتها توسط یک سرویس کار با تجربه و کار بلد انجام می شود. برای تماس با ما فقط کافیست با شماره09102128419 تماس بگیرید. تا نزدیک ترین لوله بازکن به محل شما را ارسال کنیم

لوله بازکنی فوری و تضمینی در نیاوران

خدمات فنر زنی در لوله بازکنی نیاوران ارزان و فوری

هنگامی که لوله های منزل شما با مشکل گرفتگی مواجه شده است و آب به سمت بالا آمدن از لوله است در آن لحظه به تنها چیزی که شما فکر می کنید. لوله بازکنی فوری است که بتواند سریع خود را به محل شما برساند و مشغول رفع انسداد لوله شود. و تمامی رسوب و جرمی را که موجب گرفتگی لوله شده بودند را تراش دهد

و لوله های شما باز به همان حالت ابتدایی خود برکردند.

سرویس کاران ما در لوله بازکنی نیاوران به صورت کاملا تضمینی کار لوله بازکنی را انجام می دهند. و بدون هیچ خراب کاری و یا دوباره کاری مشکل گرفتگی را 100% تضمینی برای مشتریان انجام می دهند. و نگرانی مشتریان را در مورد دوباره کاری برطرف می کنند و یک بار برای همیشه کار لوله بازکنی را انجام می دهند.

و با انجام خدمات ما تمامی جرم و رسوب لوله که با گذشت زمان در دیواره های لوله ته‌نشین شده بودند ازبین می رود و لوله ها جان تازای به خود می گیرد. و شما همشهریان گرامی می توانید از نزدیک ترین لوله بازکن مجرب و با تجربه خود استفاده کنید

رعایت نکات بهداشتی در لوله بازکنی نیاوران چگونه است

تمامی سرویس کاران این مجموعه برسی کامل می شوند تا به ویروس منحوس کرانا نباشند. و نیروهای فنی ما از مواد ضدعفونی برای پاک کردن دستگاه فنر لوله بازکنی و تمیز نگهداشتن خود استفاده می کنند. یکی از وظیفه های نیروهای ما زدن ماسک در تمامی مراحل خدمات لوله بازکنی است. داشتن نیروهای فنی و مجرب این مجموعه موجب شده است. خدمات بدون کثیف کاری در محیط های سرویس بهداشتی، آشپزخانه، حمام، ترانس و … انجام می شود. دیگر نگران کثیف شدن منزلتان هنگام مسدود شدن لوله ها نباشید. با خیال آسوده می توانید برای حل شدن مشکلاتان در زمینه بازکردن گرفتگی لوله اقدام کنید.

شماره لوله بازکنی فوری: 09102128419

لوله بازکنی نیاوران تهران بدون تعطیلی

بازکردن گرفتگی لوله در سراسر تهران با 1 تماس

تمامی خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، نصب توالت فرنگی، بدون تعطیلی انجام می شود و سرویس کاران شرکت ما در تمامی روز های هفته حتی جمعه ها را هم بدون تعطیلی کار می کنند. و شما در هر ساعت از هفته اگر نیاز به لوله بازکنی در نیاوران داشتید می توانید باما تماس بگیرید. و از خدمات بدون تعطیلی ما استفاده کنید.

ممکن است شما در یک روز تعطیلی با مشکل گرفتگی لوله منزل و یا ترکیدگی و نشتی لوله های آب مواجه شوید. به این منظور ما در شرکت لوله بازکنی مستر سرویس کار به صورت بدون تعطیلی کار خود را انجام می دهیم تا شما همشهریان منتظر تموم شدن تعطیلات نباشید.

 

برخی از خدمات ما

 • رفع نشتی آب از لوله ها با دستگاه تشخیص ترگیدگی لوله
 • برطرف کردن بالا زدن آب از کفشور و جمع شدن آب
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • خدمات مربوط به تخلیه چاه
 • استفاده از محلول های قوی لوله بازکنی
 • برطرف کردن ریزش چاه و طوقه چینی

چرا باید شرکت ما را برای بازکردن گرفتگی لوله هایتان انتخاب کنید

تشخیص ترکیدگی لوله و رفع چکه لوله

 • داشتن با تجربه ترین سرویس کار در زمینه لوله بازکنی
 • داشتن دستگاه هایی مانند فنر برقی، ژنراتر، واتر جت، تراکم هوا
 • رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و نکات ایمنی
 • ضمانت بازکردن لوله های سخت و سیمانی
 • رسیدن سریع لوله بازکن به آدرس شما
 • داشتن سرویس کاران با اخلاق
 • قیمت ارزان و ارائه خدمات با برترین کیفیت ممکن
 • رفع گرفتگی لوله های فاضلاب

و هزاران خدمات با کیفیت دیگر موجب می شود شما شرکت ما را برای بازکردن گرفتگی لوله انتخاب کنید.

دلایل گرفتگی لوله و روش های بازکردن آن

یکی از مشکلات تمامی خانه ها گرفتگی لوله های فاضلاب آن است. و نیاز به تماس با یک لوله بازکنی حرفه ای ضروری می شود. زیرا اگر گرفتگی لوله شدید و یا سیمانی باشد باز کردن آن غیرممکن می باشد و در ادامه شما را با بازکردن گرفتی لوله توسط خودتان آشنا می کنیم ( گرفتگی جزئی )

دلایل متعددی برای گرفتگی لوله های حمام، آشپزخانه، سینک ظرفشویی، سرویس بهداشتی وجود دارد. لوله های حمام به دلیل ورود مواد زائد مانند صابون، مو به مرور زمان موجب گرفتگی لوله می شود. ترکیب مو و صابون مهمترین عامل برای به وجود آمدن ریوب در لوله های حمام می باشد. لوله های توالت در بسیاری از مواقع به دلیل انداختن دستمال کاغذی و تجمع فاضلاب موجب انسداد لوله ها می شود.

و انباشته شدن باقیمانده غذا، تفاله چای و..، روغن ظرف ها در نهایت به بسته شدن راه لوله های سینک ظرف شویی ختم می شود. سرویس کاران ما در لوله بازکنی نیاوران تمامی این گرفتگی های لوله را در کمترین زمان ممکن با ابزار های مخصوص باز می کنند. و جان دوباره ای به لوله های منزل شما می دهند.

 

دلایل گرفتگی لوله های خانه

از نشانه های گرفتگی لوله: بسیاری از افراد به این نشانه های گرفتگی لوله توجه جندانی ندارند و بعد ها متوجه این موارد می شوند با ما همراه باشید تا برخی از نشانه های مسدود شدن راه های لوله های فاضلاب را برای شما توضیح کامل دهیم.

 • آلودگی صوتی: ممکن است هنگام باز کردن آب شهری و یا هنگام استفاده از سرویس بهداشتی صدای خاصی کم و بیش به گوشتان شنیده شده باشد و این عامل یکی از نشانه هایی است که به شما هشدار می دهد. در آینده نچندان دور با گرفتگی لوله مواجه خواهید شد.
 • تخلیه ی کند آب و بوی نا مطبوع فاضلاباز نشانه های بارز گرفتگی لوله است.
 • رسوب لوله های فلزی و چدنی: اگر متوجه لجن های نارنجی و چسبناک در زیر زمین خود شدید. به احتمال زیاد این لجن آهنی است. که اغلب در محیط مرطوب و راکد ایجاد می شود. و از نشانه های انسداد لوله ها است

در آوردن اشیاء قیمتی و گرانبها( جواهرات، تلفن همراه)

در آوردن اشیاء قیمتی و گرانبها( جواهرات، تلفن همراه)

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد در زمان های مختلف با آن مواجه می شوند افتادن اشیاء قیمتی مانند ( تلفن همراه، سوئیچ ماشین، طلا و هزاران اشیاء قیمتی دیگر ) ممکن است از دست شما به درون چاه فاضلاب افتاده باشد. و این اتفاق بیشتر مواقع برای دانشجو ها پیش می آید و این را از روی تجربه کاری مان می گوییم.

زیرا روزانه بیشتر از 3 الا 5 و یا بیشتر، دانشجو یانی با ما تماس می گیرند و در مورد افتادن گوشی یشان در چاه فاضلاب به ما اطلاع می دهند و ما نیز سرویس کاران با تجربه ای را برای در آوردن گوشی و یا هر شئ قیمتی آن ها به سرعت ارسال می کنیم.

و یکی از خدمات ما در لوله بازکنی نیاوران در آوردن اشیاء قیمتی از چاه فاضلاب با خدمات رسانی فوری است. زیرا اگر ابزار شما برقی باشد با ید به سرعت از چاه بیرون آورده باشد. هرچقدر زمان ماندن اشیاء شما در چاه فاضلاب طول بکشد موجب افزایش زیان آن می شود

شیوه های مختلف لوله بازکنی در نیاوران

لوله بازکنی نیاوران با افراد با تجربه در بازکردن لوله

روش های مختلفی برای بازکردن لوله وجود دارد به عنوان مثال برای ازبین بردن انسداد لوله های منزل از دستگاه واترجت، تراکم هوا، ژنراتر، فنر برقی استفاده می شود. ولی پرکاربرد ترین دستگاه برای بازکردن مشکل گرفتگی لوله دستگاه فنر برقی است. که به احتمال بسیار قوی شما این دستگاه را بر پشت موتور های لوله بازکنی دیده اید.

دلیل استفاده از این دستگاه به این منظور است که می توان به راحتی حمل کرد، قابلیت بازکردن تمامی لوله هارا دارد، سرفنر های مختلفی مانند معمولی، کوزای، فولادی، دارد که متناسب با نوع لوله مورد استفاده قرار می گیرد، و می توان گفت تمامی سرویس کاران با تجربه از این دستگاه استفاده می کنند.

نیروهای ما در لوله بازکنی نیاوران

انواع گرفتگی لوله

چطور متوجه نشتی لوله های خانه شویم

نشتی لوله های منزل هنگامی که بی توجه واقع شود می تواند به خانه آسیب جبران ناپذیری وارد کند و شما هنگامی که متوجه نشتی و یا چکه لوله ها می توانید با مشاوران ما به صورت رایگان تماس بگیرید و آن ها را در جریان کار قرار دهید. و در حد امکان از راه حل های موقتی استفاده کنید.

برای این کار باید ابتدا منبع اصلی آب را برعکس عقربه های ساعت به چرخانید و آب داخل لوله هارا تا حد امکان خالی کنید. اطراف محل ترکیدگی لوله را با دستمال خشک کنید. و از دست کش برای ادامه کار استفاده کنید در ادامه باید از بتونه اپوکسی لوله کشی استفاده کنید به مقدار لازم این بتونه را در دستان خود ورز دهید.رفع نشتی، نم و رطوبت دیوار و لوله

تا کاملا مخلوط شود و رنگ خاکستری به خود بگیرد و می توانید این بتونه را به محل ترکیدگی لوله بمالید و 10 الا 15 دقیقه منتظر بمانید تا کاملا بتونه جذب لوله شود و بعد منبع اصلی آب را بازکنید.

اگر ابزار کامل برای این کار را نداشتید می توانید از لوله بازکن نیاوران برای این کار استفاده کنید تا با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله محل را به صورت دقیق پیداکند و مشکل نشتی لوله را برطرف کنیم و از ویژگی های این بتن می توان به چسبندگی عالی، پایداری شیمیایی، کاربرد آسان

روش های جلوگیری از گرفتگی لوله

روش های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله وجود دارد که درین جا قصد داریم به طور کامل به آن به پردازیم ابتدا باید از راهکار هایی برای جلوگیری از گرفتگی لوله در نظر بگیرید. ازجمله استفاده از صافی مخصوص سینک ظرفشویی است این کار باعث می شود که تفاله های باقی مانده غذا به صورت مستقیم وارد لوله فاضلاب نشوند.

و هنگامی که شما با گرفتگی لوله مواجه شدید شدت گرفتگی آن بسیار اهمیت بالا دارد اگر گرفتگی لوله های شما جزئی باشد می توان با روش های طبیعی اقدام به رفع گرفتگی لوله کرد. از جمله روش های طبیعی بازکردن لوله های فاضلاب استفاده کرد.

که در آن صفه روش های مختلفی رو به شما آموزش دادیم که با دین این صفه می توانید اگر گرفتگی لوله شما جزئی باشد برطرف کنید.

و اگر از تمامی روش هایی که در لینک بالا وجود دارد استفاده کردید و به نتیجه ای نرسیدید. این به این معنا است که گرفتگی لوله شما با روش های طبیعی حل نمی شود و می توانید از ما در خواست سرویس کار در لوله بازکنی نیاوران کنید.

و نیرو های ما در کمترین زمان ممکن خود را به آنجا می رسانند و مشکل گرفتگی لوله های شما را با دستگاه فنر برقی حل می کند.

قیمت لوله بازکنی به چه عواملی بستگی دارد

قیمت لوله بازکنی ارتباط مستقیمی به شدت گرفتگی لوله های شما دارد. و به دلیل رقابتی بودن خدمات لوله بازکنی قیمت های کاملا متفاوتی را شرکت های مختلف به مشتریان پیشنهاد می دهند ولی خدمات ما در لوله بازکنی نیاوران با منصف ترین قیمت ممکن انجام می گیرد. و قیمت لوله بازکنی به عواملی همچون شدت گرفتگی لوله، فنر مورد استفاده شده، جرم گیری، استفاده از محلول و دیگر عوامل مختلف در قبمت لوله بازکنی تاثیر می گذارد

کلام آخر:

هدف لوله بازکنی نیاوران برطرف کردن مشکلات همشهریان در تمامی مناطق تهران از جمله منطقه نیاوران است و خدماتش را به صورت شبانه روزی، بدون تعطیلی، فوری، و با بهترین و با تجربه ترین سرویس کاران انجام می دهد. شما هم اگر با مشکلات گرفتگی لوله های منزلتان مواجه شدید می توانید روی سرویس کاران باتجربه و کار آموز شرکت لوله بازکنی مستر سرویس کار حساب ویژای باز کنید.

تا در کمترین زمان ممکن و بدون کثیف کاری مشکل بالازدن آب از فاضلاب و سرویس بهداشتی، کند تخلیه شدن آب از لوله ها یک بار برای همیشه حل شود.

6 دیدگاه. Leave new

 • شاهین تهرانی
  ژانویه 17, 2022 11:56 ق.ظ

  سلام و قت بخیر به تمامی سرویس کاران لوله بازکنی نیاوران خدمات خیلی خوبی دارین آب از کف آشپز خانه بیرون زده بود و خونمون پر از آب شده بود که و سرویس کاران ما به موقع رسیدن و مشکل را حل کردن خیلی ممنون بابت شرکت خوبتون

  پاسخ
 • مینا سهرابی
  ژانویه 17, 2022 12:00 ب.ظ

  سلام آیا خدماتی که شما انجام می دهید موجب کثیف شدن منزل می شود؟

  پاسخ
  • سلام خانم سهرابی خدمات ما در تمامی مناطق تهران از جمله لوله بازکنی نیاوران بدون کثیف کاری است. و این امر به دلیل داشتن سرویس کاران و دستگاه های خوب لوله بازکنی است

   پاسخ
 • مصطفی باقری
  فوریه 7, 2022 9:12 ق.ظ

  خیلی ممنون از خدمات تون

  پاسخ
  • خواهش می کنم آقای باقری بازم اگه نیاز به خدمات نصب توالت فرنگی، تشخیص ترکیدگی لوله، تخلیه چاه، بازکردن گرفتگی لوله داشتید می توانید از خدمات لوله بازکنی نیاوران استفاده کنید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید